Omgevingsmanagement en complexe omgeving
Verdieping op de module stakeholders & participatie van onze basis training omgevingsmanagement.
Verdieping op de module stakeholders & participatie van onze basis training omgevingsmanagement.
Dinsdag, 2 februari, 2016 - 09:00 tot woensdag, 3 februari, 2016 - 17:00
De grootste uitdaging van een omgevingsmanager is om de verschillende partijen, met ieder hun eigen belangen, samen te brengen ten dienste van het collectief belang. In deze verdiepingstraining staan drie thema’s centraal:
- Omgevingsmanagement & communicatie in complexe omgevingen;
- Omgevingsmanagement & bestuurlijke sensitiviteit;
- Omgevingsmanagement & omgevingscontract (Community Benefits Agreement)
Werkvorm
Tijdens deze verdiepingstraining wordt u handvatten aangereikt door onze ervaren trainers en adviseurs. Daarnaast worden er oefensituaties gesimuleerd en leert u op basis van intervisie van elkaar en ieders ervaringen. Ook is er de ruimte voor het inbrengen van eigen casuïstiek.
Duur
Deze training duurt twee dagen.
Instapniveau
U heeft de module Stakeholders & Participatie gevolgd uit de basis training Omgevingsmanagement of minimaal twee jaar ervaring als Omgevingsmanager of Omgevingsadviseur.
Data en aanmelden
De tweedaagse training wordt gegeven op 2 en 3 februari 2016 in onze vestiging Almere, Monitorweg 29.
Plaats als eerste een reactie
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.