Nederland telt weer meer wanbetalers
Het aantal wanbetalers in Nederland neemt snel toe. Het totaal aantal openstaande rekeningen is in het derde kwartaal met een kwart gestegen tot 5,7 miljard euro. In dezelfde periode vorig jaar was dat nog 4,5 miljard euro. Dit blijkt uit het kwartaalbericht van de Nederlandse Vereniging van gecertificeerde Incasso-ondernemingen (NVI).
Vorderingen
Niet alleen het totaalbedrag aan schulden is gestegen, ook het aantal vorderingen is in een jaar tijd met 14 procent gestegen. Steeds meer bedrijven komen daardoor in de problemen, stelt voorzitter Jet Creemers van de koepelorganisatie. Wanbetaling is volgens de vereniging namelijk de belangrijkste oorzaak van het aantal faillissementen.
Uitgeven
Consumenten staan overigens voor het grootste deel in het krijt. Zij geven nog steeds meer geld uit dan er binnenkomt. De rest van de schulden komt voor rekening van bedrijven.
Waarom wordt er niets mee gedaan?
Ik weet dat er erg veel, soms verborgen, armoede is.
Vooral onder de zzp ers.
Doe hier iets mee!!!!!
Deze mensen zijn bereid risico's te nemen, maar dat er geen werk en geen opvang voor hen is, is niet hun eigen schuld.
Arrogant overheidsbeleid, toelating van oosteuropeanen ed. zijn veelal de schuldigen.
Geef deze mensen de kans, zij zullen de Nderlandse economie mede uit het slop trekken. Niet de bonus en geld verslindende banken en verzekeraars!!!