Serious Request volgend jaar vanuit Haarlem
In 2014 staat het Glazen Huis van Serious Request in Haarlem, in 2015 in Heerlen. Dit maakte zendermanager Wilbert Mutsaers maandag bekend.
Het Glazen Huis van 3FM staat volgend jaar in de week voor kerst op de Grote Markt in Haarlem. In 2015 zijn de vastende radio-dj's te gast op het Pancratiusplein in Heerlen. Dit maakte zendermanager Wilbert Mutsaers maandag bekend.
Mutsaers: ,,We zijn erg gelukkig met de samenwerking met Haarlem en Heerlen voor 3FM Serious Request. Hiermee doen we zowel de provincie Noord-Holland als de provincie Limburg voor het eerst aan. De voorbereidingen voor 3FM Serious Request voor dit jaar in Leeuwarden zijn inmiddels in volle gang.''
Ramp nog onbekend
Voor welke stille ramp 3FM en het Rode Kruis dit jaar aandacht vragen, maakt de popzender binnenkort bekend. Ook is nog niet bekend welke drie dj's van 3FM zich 6 dagen lang zonder eten laten opsluiten om tegen betaling verzoeknummers te draaien.
12 miljoen euro
In 2004 haalde de eerste editie van 3FM Serious Request 915.955 euro op voor vluchtelingen in Darfur. Vorig jaar stond het Glazen Huis in Enschede en bracht de actie een recordbedrag op van 12.251.667 euro, bedoeld om wereldwijd babysterfte terug te dringen.
Plaats als eerste een reactie
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.