Staatscourant gaat geheel digitaal
De Staatscourant zal met ingang van volgend jaar alleen nog digitaal verschijnen. Alle bekendmakingen die in de courant worden gepubliceerd, moeten dan digitaal worden aangemeld.
De Staatscourant zal met ingang van volgend jaar alleen nog digitaal verschijnen. Alle bekendmakingen die in de courant worden gepubliceerd, moeten dan digitaal worden aangemeld.
Hiertoe werd een voorstel tot wijziging van de Bekendmakingswet ingediend bij de Tweede Kamer. Het voorstel komt er op neer dat de officiële bekendmakingen van rijkswege die sinds 1814 in de Staatscourant worden gepubliceerd, ook rechtsgeldig zijn als ze elektronisch worden bekendgemaakt.
De digitale Staatscourant zal bestaan uit een website met publicaties en een zoekfunctie, bovendien komt er een e-mail attenderingsservice. Bij ICTU / Overheid heeft Antwoord is het project Officiële Elektronische Publicaties gestart, dat dit systeem gaat bouwen.
Een onderdeel van het systeem is een digitaal loket waarmee aanleveraars van publicaties documenten en gegevens elektronisch kunnen leveren. Dat loket wordt momenteel samen met Sdu, uitgever van de Staatscourant, ontwikkeld.
Plaats als eerste een reactie
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.