Advertentie
carrière / Nieuws

Ochtendmensen zijn succesvoller

Ochtendmensen zijn proactiever. Dat zegt Christoph Randler, bioloog aan de universiteit van Heidelberg in Duitsland. Door die proactiviteit voelt deze groep zich volgens Randler energieker en is ze ook beter in staat om problemen op te lossen. Ochtendmensen blijken ook doelen op langere termijn te stellen en daadwerkelijk dingen te willen realiseren.

14 juli 2010

Hij voegt er aan toe dat kinderen die graag vroeg opstaan, ook betere schoolresultaten behalen en dus sneller geneigd zijn om naar de universiteit te gaan en een betere carrière uit te bouwen.

Randler zegt verder dat vooral vijftigers zich goed voelen in de ochtend, terwijl twintigers liever 's avonds leven. Avondmensen zijn volgens de Duitse bioloog wel intelligenter, creatiever, humoristischer en extroverter dan hun ochtendlijke collega's. (Bron: Nieuws.be)

Plaats als eerste een reactie

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Advertentie