Advertentie
carrière / Nieuws

Geen kerstborrel voor 1 op de 5 werknemers

Van alle werknemers heeft 20 procent geen kerstborrel dit jaar. Degenen die wel gaan borrelen op hun werk praten het liefst met hun directe collega's en nauwelijks met de directie. Dat blijkt uit onderzoek van NationaleVacaturebank.nl.

21 december 2010
Baas staat alleen
Op de jaarlijkse kerstborrel op het werk praten Nederlanders het liefst met directe collega's. De baas staat vaak alleen: slechts 9% grijpt de kerstborrel aan om met de directie te kletsen. Het onderzoek van NationaleVacaturebank.nl vond plaats onder ruim 1000 respondenten.

Gesprekspartners
Slechts 28 procent durft het aan om met collega's van andere afdelingen te praten. ‘De meeste collega's zien en spreken elkaar iedere dag, dus de kerstborrel is een mooie gelegenheid om mensen van andere afdelingen eens te spreken. Toch kiezen de meeste mensen voor het vertrouwde en blijft men liever bij de directe collega's, aldus Mark Borgman van NationaleVacaturebank.nl.

Slijmen
De directeur die de kerstborrel aangrijpt om bij te kletsen met zijn of haar werknemers, komt bedrogen uit. Borgman: ‘Maar weinig werknemers praten tijdens de borrel met de baas. Misschien zijn ze bang dat collega's s vinden dat ze slijmen of om met een borrel teveel op rare dingen tegen de directeur te zeggen."

Bron: InOverheid.nl

Plaats als eerste een reactie

U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Advertentie